Objavljeni so rezultati in prve fotografije 14. teka po Lončariji.

Tekaska liga

Tekaška liga se bo nadaljevala v sredo, 1.6. ob 19:00. Vabljeni

Nogomet

Prvomajski turnir

30.4. je potekal 24. tradicionalni turnir v malem nogometu! Zmagala je ekipa Lončarske.

6. Pohod na bele stene

V soboto, 21.5.2016 smo organizirali pohod na Bele stene, ki se ga je udeležilo 13 pohodnikov.

Slike

2. tek rekreativne tekaške lige

V sredo, 18.5.2016 je bil pod okriljem Športno in turističnega društva Lončar 2. tek Rekreativne tekaške lige, ki poteka v Dolenji vasi s startom in ciljem pri sv. Marjeti. Drugega teka od skupno štirih tekov se je udeležilo 42 tekačev.
V moški kategoriji do 17 let je bil najhitrejši Matevž Petek iz Lipovca, v ženski pa sta si prvo mesto razdelile Živa Ilc iz Dolenje vasi in tokrat naj ...

Rekreativna tekaška liga

Danes se je začela 4. rekreativna tekaška liga. Ker je bil del proge "pod vodo" je tokrat tek potekal po spremenjeni progi. Zmagovalec 1. teka je Arko Matjaž. Pri ženskah je zmagala Grandovec Petra.